Sortowanie paczek - jedna zmiana / tygodniówki - Warszawa
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Legionowo
Pracodawca
Dodano
29.05.2024
Numer referencyjny
22452_42474

Mamy dla Ciebie:

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 23.00-7.00;

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;

- stawkę 28 zł brutto/h;

tygodniowy okres rozliczeniowy;

wynagrodzenie na życzenie- dostęp do pensji bez konieczności czekania do dnia wypłaty;

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kurierskim.

Takie będą Twoje obowiązki:

- prace przeładunkowe w magazynie;

- przygotowywanie towaru do wysyłki;

- sortowanie przesyłek;

- obsługa skanera magazynowego;

- obsługa wózka paletowego;

- drobne czynności porządkowe.

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w trybie zmiany popołudniowej lub nocnej;

- skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;

- oczekujemy gotowości do podjęcia pracy od zaraz!

Zainteresowała Cię oferta pracy? Aplikuj lub skontaktuj się z nami 600 521 429 :)

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

magazynier.

Miejsce Pracy: Warszawa ul. Daniszewska.

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851