Sortowacz Złomu
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Ams Metal Sp. z o.o.
8. 5. 2024

AMS Metal to firma stworzona przez ludzi z pasją od 26 lat zajmujących się recyklingiem. Działamy na rynku polskim i zagranicznym. Przez systematyczny rozwój firmy, nastawiony na nowoczesne technologie jesteśmy liderem w branży recyklingu. Podejmując się nowych projektów zawsze szukamy najlepszych rozwiązań, kluczowa jest dla nas komunikacja, będąca podstawowym elementem udanej współpracy.

Obowiązki

  • Sortowanie złomu AL
  • Obsługa paczkarki
  • Przygotowanie palet do transportu
  • Wykonywanie ręcznych prac transportowych i porządkowych

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność, punktualność, uczciwość
  • Praca w systemie dwuzmianowych w godzinach 6:00- 14:00, 14:00 - 22:00

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia, na które składa się wynagrodzenie zasadnicze + premia produkcyjna
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Dofinansowanie do posiłków (Smart Lunch)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Dofinansowanie do okularów
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego WARTA na atrakcyjnych warunkach dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Miejsce parkingowe

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293