Sortowacz surowców wtórnych
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
REMAX Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Chcesz podjąć dobrą i legalną pracę? Chcesz wyjechać do pracy za granicę i nie martwić się o formalności? Aplikuj już dziś!
NOWE WYŻSZE STAWKI OD MAJA!
Firma REMAX Sp. z o.o. to certyfikowana Agencja Pracy z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Naszą misją jest odpowiednie dopasowanie profilu Kandydata do oferowanego stanowiska. Pomagamy podjąć zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier/ Pracownik załadunku i rozładunku
Miejsce pracy: Niemcy
Zakres obowiązków:
* sortowanie surowców wtórych
* praca w systemie zmianowym
* bez wymaganego języka obcego
Wymagania:
* sprawność fizyczna i manualna
* zaangażowanie
* odpowiedzialność
* sumienność
Oferujemy:
* umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
* przejazd autokarem na trasie Polska-Niemcy-Polska
* bezpłatny dowóz do/z miejsca pracy
* ubezpieczenie
* zakwaterowanie w hotelach pracowniczych
* zaliczki wypłacane co tydzień
* premie do 300 Euro
* możliwość długofalowej współpracy
Wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą.
Zapraszamy również na naszą stronę www.remax-praca.pl.

  • Praca Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291