Solution Architect
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Connectis
26. 9. 2024

Wspólnie z naszym Partnerem z branży logistycznej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Solution Architect. Nasz Partner to firma logistyczna prowadząca działalność operacyjną w całej Polsce. Specjalista dołączy do zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie zaawansowanego oprogramowania Blue Yonder do zarządzania łańcuchem dostaw.

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wspieranie zespołów projektowych, w tym zapewnianie jakości, konfigurowanie środowisk oraz rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Zarządzanie projektami związanymi z WMS (Blue Yonder) oraz optymalizacją magazynów, w tym z mechanizacją i robotyzacją,
  • Planowanie i koordynowanie dostarczania rozwiązań, w tym szacowanie zasobów i harmonogramów,
  • Tworzenie funkcjonalnych rozwiązań IT na potrzeby projektów wdrożeniowych i modernizacyjnych,
  • Szkolenie młodszych konsultantów i rozwój zespołów IT w ramach Blue Yonder WMS,
  • Maksymalne wykorzystanie standardowych funkcjonalności BY WMS.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

  • Minimum 10 lat komercyjnego doświadczenia w projektach WMS, z czego 5 lat doświadczenia z Blue Yonder WMS,
  • Doświadczenie w co najmniej 5 wdrożeniowych projektach WMS w międzynarodowych środowiskach o dużej złożoności,
  • Znajomość technologii wspierających WMS, takich jak PL/SQL, Jasper-Reports, Groovy, REST API,
  • Dogłębna znajomość cech funkcjonalnych i technicznych systemu Blue Yonder WMS,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z JDA WMS,
  • Certyfikacja Blue Yonder.

✨ OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością współpracy z zespołami na całym świecie,
  • Możliwość dołączenia do nowo utworzonego centrum kompetencji Blue Yonder w Polsce,
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę hybrydową, z możliwością pracy z biura w Warszawie (1 dzień w tygodniu).

Dołącz do nas i bądź częścią zespołu, który kształtuje przyszłość logistyki w Rhenus Warehousing Solutions! ✨

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836