Solution Architect
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
ITLT
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Organizacyjnie:

Tryb pracy: wdrożenie w Warszawskim biurze, później całkowicie zdalna

Stawka: 180-200 PLN/h

Projekt: związany z tworzeniem płatności internetowych

Obowiązki:

  • Zaprojektowanie technicznej architektury i infrastruktury systemu.
  • Wycena kosztów utrzymania zaprojektowanego rozwiązania.
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania w .NET i react
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury aplikacji
  • Znajomość środowiska chmurowego Azure
  • Dobra znajomość zagadnień tokenizacji - płatności internetowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Dużą swobodę pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju w dużym, międzynarodowym projekcie
  • Benefity Multisport i Luxmed

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045