Software requirement engineer
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora automotive poszukujemy kandydata na stanowisko software requirement engineer. Na tym stanowisku będziesz integralną częścią procesu inżynierii systemowej, tworząc spójny obraz od poziomu systemu do oprogramowania aplikacyjnego. Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwania i odpowiadać za kluczowe elementy procesu, to jest idealna rola dla Ciebie!

Oczekujemy

  • wcześniejszego doświadczenia w rozwoju funkcji AD/ADAS
  • min. 2 lata doświadczenia w procesach inżynierii systemowej
  • umiejętności identyfikowania i uzupełniania braków w wymaganiach
  • umiejętności analizowania kodu komponentów w celu identyfikacji brakujących wymagań lub problemów
  • podstawowej znajomości procesów bezpieczeństwa, zasad SOTIF, podejścia „safe by design” i „design for validation”
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość metodologii Agile
  • znajomość Magic-Draw
  • podstawowa znajomość GitHub
  • znajomość CodeBeamer
  • znajomość metod UML/SysML, idealnie Rhapsody i RTC

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę w formie zdalnej
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dostęp do platform do nauki języków
  • zniżki na produkty i usługi firmowe
  • możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia i budowania globalnych relacji zawodowych

Zadania

  • definiowanie wymagań oprogramowania dla funkcji ADAS/AD na podstawie wymagań produktowych i systemowych oraz architektury systemu
  • dokumentowanie wymagań oprogramowania za pomocą firmowego narzędzia
  • przydzielanie wymagań oprogramowania do elementów systemu i definiowanie ich interfejsów
  • zapewnienie spójności i śledzenia między wymaganiami systemowymi a oprogramowania oraz między architekturą systemu a wymaganiami oprogramowania
  • analizowanie, przeglądanie i aktualizowanie wymagań oprogramowania
  • definiowanie architektury logicznej na podstawie wymagań produktowych/systemowych i topologii sprzętu
  • dekompozycja KPI na podstawie KPI produktu

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914