Software Quality Engineer (remote)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Xopero Software
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć,

tu Xopero Software!

Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i disaster recovery. Mamy ponad 13-letnie doświadczenie na rynku. Nasze produkty to Xopero ONE, Xopero Unified Protection i GitProtect.io. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu środowisk fizycznych, wirtualnych, usług SaaS oraz narzędzi DevOps (jako nieliczni na świecie!). Jesteśmy prekursorem rozwiązań chmurowych - byliśmy na rynku jeszcze zanim ktokolwiek w Polsce słyszał o usługach takich, jak Dropbox czy Google Drive. Z naszych rozwiązań korzystają użytkownicy na wszystkich kontynentach! Jesteśmy partnerem m.in. Orange, T-mobile, ESET. Dzięki naszym produktom możesz zabezpieczyć całe środowisko biznesowe: od pojedynczego urządzenia po całą infrastrukturę IT!

Dołącz do nas, jako Software Quality Engineer

Twoje zadania:

➡ dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania i realizowanych projektów;

➡ przeprowadzanie testów funkcjonalnych oraz regresji aplikacji i usług SaaS rozwijanych przez Xopero Software;

➡ tworzenie przypadków i scenariuszy testowych;

➡ planowanie i zarządzanie przebiegiem testów.

Nasze oczekiwania (must have):

➡ min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu testów manualnych (funkcjonalne, regresji);

➡ potwierdzona doświadczeniem umiejętność testowania aplikacji desktop i/lub web;

➡ doświadczenie w tworzeniu scenariuszy i przypadków testowych;

➡ praktyczna znajomość baz danych (MySQL, MS SQL, PostgreSQL lub Oracle) lub systemów wirtualizacji (VMware, Hyper-V, KVM i pochodne), bądź konteneryzacji (Docker-K8s) lub doświadczenie w administrowaniu, bądź testowaniu usługi Microsoft 365;

➡ zdolność szybkiego przyswajania wiedzy;

➡ komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego;

➡ spostrzegawczość, dokładność, oko do szczegółów

Nice have:

➡ znajomość framework Selenium oraz języka C#;

➡ doświadczenie w automatyzowaniu testów.

Narzędzia, z których będziesz korzystać: Google Workspace, Postman, Fiddler, Jira.

Wartości, którymi się kierujemy:

- Think Big - wyznaczamy sobie ambitne cele i wierzymy, że wszystko jest możliwe;

- Take Ownership - podejmowanie inicjatywy i proaktywność pomaga nam w rozwoju;

- Learn & Share - lubimy dzielić się wiedzą, co zwiększa naszą produktywność i pobudza do działania;

- Play Fair - traktujemy innych tak, jak sami chcemy być traktowani.

Nasza oferta

Stanowisko: Software Quality Engineer

Rodzaj umowy: B2B/UoP

Wynagrodzenie:

B2B: 8 000 - 12 000 PLN netto + VAT

UoP: 6 500 - 10 000 PLN brutto

Wymiar pracy: pełny etat

Core hours: 10:00-15:00

Tryb pracy: zdalnie

Lokalizacja biura: Gorzów Wielkopolski

Język pracy: polski i angielski

A ponadto, oferujemy:

wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt;

welcome pack z miłymi niespodziankami;

26 paid days off dla osób na B2B;

10 dni chorobowego na B2B;

budżet szkoleniowy na Twój rozwój;

bezpłatne lekcje języka angielskiego w czasie pracy;

dofinansowanie do karty Multisport;

prywatną opiekę medyczną Luxmed;

Dzień na U - dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną;

urlop menstruacyjny;

ubezpieczenie na życie;

wyprawkę dla dziecka;

Xoperosy - to nasza wyjątkowa gala, podczas której wyłaniamy najlepszych pracowników;

impreza świąteczna i świąteczne prezenty to nasza tradycja;

dwa razy w roku organizujemy wyjazdy integracyjne!

…a mniejsze integracje częściej, więc fajnie jakby odległość do nas nie była problemem

Proces rekrutacyjny

  1. Rozmowa z HR Manager - Olą

  2. Zadanie rekrutacyjne

  3. Spotkanie z Team Leaderem  - Michałem

  4. Spotkanie z Chief of R&D - Grzegorzem

  5. Witamy w Xopero Software!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584