Software QA Tester
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Appwise
16. 9. 2024

Appwise Software House jest dynamicznie rozwijającą się firmą, tworzącą rozwiązania IT dla firm i partnerów na całym świecie – nasz zespół składa się ze świetnych specjalistów. Wykorzystują oni swoją wiedzę i umiejętności realizując projekty naszych klientów i partnerów. Pomagamy im w tworzeniu stron internetowych, rozwiązań eCommerce, czy zaawansowanych aplikacji mobilnych i web’owych.

Jeżeli szukasz ciekawej pracy, a przy tym jesteś otwartą i komunikatywną osobą, aplikuj do nas już dzisiaj i rozwijaj swoją karierę w IT pod skrzydłami Appwise Software House!

Aktualnie poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko Tester Techniczny (Manualny).

Lokalizacja: Wrocław // Zdalnie (Pracuj skąd chcesz!)

OBOWIĄZKI:

- pisanie scenariuszy testowych

- przeprowadzanie testów manualnych

- zgłaszanie błędów

- terminowa realizacja zadań

- prowadzenie raportu testów

NASZE OCZEKIWANIA:

- znajomość narzędzi wspierające testy (np. postman, konsola etc)

- umiejętność testowania backendu aplikacji (API)

- znajomość baz danych w celu wykonywania testów

- podstawowa znajomość obsługi GIT

- znajomość Wordpress i WooCommerce

MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI:

- znajomość narzędzi do testów wydajnościowych np. jmeter

- znajomość procesu CI / CD

- znajomość zagadnień UX / UI designu

- umiejętność analizy biznesowej

OFERUJEMY:

- komfortowe biuro we Wrocławiu, z łatwym dojazdem z dowolnej części miasta

- elastyczne godziny pracy dostosowane do Ciebie

- wybrany sprzęt bardzo dobrej klasy

- możliwość pracy zdalnej bez ograniczeń

- prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

Więcej informacji o firmie na naszej stronie: https://appwise.pl/

  • Praca Wrocław
  • Tester Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584