Software Developer (Python)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Axians IT Poland
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osoby do praca z systemami o dużych wolumenach danych w środowisku Apache Airflow, Spark, Hadoop, optymalizacji procesów przetwarzania i przesyłania danych.

Jakie będę Twoje główne obowiązki?

  • Projektowanie i rozwój zaawansowanych aplikacji przy użyciu języka Python.
  • Współpraca z zespołem deweloperskim w celu tworzenia i wdrażania nowych funkcji.
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów w aplikacjach, dbanie o ich wydajność.
  • Testowanie aplikacji i zapewnianie ich jakości.
  • Ciągłe doskonalenie istniejących funkcjonalności oraz wprowadzanie nowych.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Co jest dla nas ważne?

  • Biegła znajomość języków programowania, takich jak Python i SQL.
  • Znajomość platformy BigQuery DWH.
  • Min. 2 lata doświadczenie jako programista.
  • Znajomość inżynierii oprogramowania, dobrych zasad, praktyk i rozwiązań.
  • Znajomość co najmniej jednego narzędzia do orkiestracji i planowania, na przykład Airflow.
  • Znajomość obszaru i narzędzi DevOps - GKE, Docker.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej organizacji.
  • Udział w ciekawych projektach obejmujących różne branże i Klientów.
  • Profesjonalny onboarding i szkolenia wprowadzające.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym/zdalnym.
  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej w Medicover.
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport.
  • Naukę języka angielskiego na platformie TUTLO.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087