Software Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Bioseco
11. 6. 2024

Jako Software Developer dołączysz do zespołu składającego się z kilku specjalistów, którzy mają za zadanie rozwijanie i utrzymanie technologii mającej na celu ochronę ptaków na terenach farm wiatrowych oraz na lotniskach. Twój zakres obowiązków będzie obejmował współpracę z innymi członkami zespołu w celu zarządzania istniejącym kodem oraz dodawania nowych funkcji i usprawnień.

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój algorytmów związanych z przetwarzaniem obrazu, machine learning oraz Big Data
  • Projektowanie i implementacja aplikacji w C++
  • Tworzenie aplikacji dla systemu Linux
  • Współpraca z zespołem projektantów i programistów
  • Utrzymanie i rozwój istniejącego oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej

Nasze wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku C++
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • Znajomość zagadnień programowania wielowątkowego
  • Znajomości SQL oraz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość GIT-a, terminala Linuxa
  • Umiejętności testowania oraz dokumentowania tworzonego kodu
  • Otwartego podejścia do nauki nowych rozwiązań i technologii
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Mile widziane:

  • Znajomość biblioteki OpenCV,

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w wielokrotnie nagradzanej, szybko rozwijającej się firmie, z wdrożeniami produktów w Europe oraz planowanymi na Świecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy (w tym praca zdalna)
  • Pracę pełną wyzwań przy bardzo ciekawych, nowatorskich projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080