Software Asset Management Specialist
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Team Up
26. 5. 2024

Dla naszego klienta, wiodącego prym w rozwiązaniach dla branży FMCG, poszukujemy specjalistów z obszaru Software Asset Management.

Twoje zadania:

  • Bieżąca analiza umów licencyjnych
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów licencji
  • Uczestnictwo w procesie zakupu licencji na potrzeby organizacji
  • Współtworzenie procedur SAM/ITAM w organizacji
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji licencyjnej środowisk IT organizacji
  • Przeprowadzanie odbiorów środowisk IT od strony zgodności licencyjnej
  • Parametryzacja i wykorzystanie oprogramowania Snow Licence Manager w celu monitorowania i raportowania zgodności licencyjnej
  • Reprezentowanie organizacji w zewnętrznych procesach audytowych
  • Uczestnictwo w procesach budżetowania oraz optymalizacji kosztowej środowisk IT od strony licencyjnej

Oferta:

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Praca zdalna

Benefity:

  • Budżet rozwojowy
  • Konferencje w Polsce
  • Szkolenia zewnętrzne
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenie w zarządzaniu zasobami oprogramowania w rozbudowanych strukturach
  • Znajomość problematyki związanej z licencjonowaniem oprogramowania głównych dostawców takich jak: SAP, Microsoft, IBM, Oracle, SUSE
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem platformą Microsoft 365
  • Doświadczenie w zarządzaniu licencjami SAP (mile widziane)

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851