Software Architect (she/he/they)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Żabka Future
16. 9. 2024

Jesteśmy obecnie w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Software Architect, która będzie członkiem ekipy, realizującej misję technologiczną rozwoju Żabki Future!

Obowiązki:

  • Podejmowanie inicjatywy i odpowiedzialności za stronę techniczną projektów.
  • Tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla jednej z najbardziej znanych marek w branży convenience store
  • Projektowanie rozwiązań w obszarze architektury mikroserwisowej
  • Definiowanie wymagań dla infrastruktury IT wynikających ze zmian realizowanych w ramach projektów;
  • Wybór technologii, w których nowe aplikacje będą wdrażane zgodnie z najlepszymi wzorcami i standardami
  • Koordynacja pracy projektantów systemów informatycznych;
  • Odpowiedzialność za podejmowane decyzje
  • Określanie wzorców architektonicznych i developerskich w celu osiągniecia dojrzałych architektonicznie rozwiązań oraz wysokiej jakości kodu, zgodnie z najlepszymi praktykami w ramach dobrze zorganizowanego procesu rozwoju oprogramowania.
  • Udział w przygotowywaniu odpowiedniej dokumentacji produktu.
  • Wykorzystanie istniejących ram korporacyjnych do konsekwentnego zapewniania wysokiej jakości systemów;
  • Wspieranie wdrożeń produkcyjnych i utrzymania produktu

✅ Wymagania

  • Doświadczenie na poziomie minimum 5 lat;
  • Doświadczenie w obszarze Retail – warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość UML, BPMN, Enterprise Architect, Confluence, Jira;
  • Znajomość narzędzi/technologii: SOAP/REST, Java, React, mongoDB, postgreSQL;
  • Znajomość rozwiązań chmurowych (Azure, GCP, AWS)
  • Znajomość aplikacji wielowątkowych, DevOps, JMS, Docker, praca w złożonym środowisku zintegrowanym;
  • Znajomość wzorców projektowych i zagadnień integracji systemów;
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w zwinnym zespole nad ambitnym produktem do zarządzania gospodarką magazynową
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • 70% pracy to obecnie prace nad nowymi funkcjonalnościami, a 30% to prace konserwacyjne i naprawa błędów.
  • Praca w modelu hybrydowym z biura w Poznaniu -> mamy super biuro w centrum Poznania, blisko dworca PKP
  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju narzędzi dla najbardziej innowacyjnej sieci convenience store w Polsce i transformacji obszaru handlu detalicznego
  • Sprzęt i narzędzia niezbędne do pracy

A oprócz tego:

  • Pracujesz z ekspertami z czołowych sieci spożywczych, firm e-commerce i technologicznych .
  • Panuje przyjazna atmosfera .
  • W każdej sytuacji możesz liczyć na pomoc .

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, śmiało pytaj!

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584