Social Media Staż
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
20. 4. 2024

JOBS.PL to internetowy serwis rekrutacyjny, który od ponad 25 lat łączy pracodawców i kandydatów publikując miesięcznie ponad 11 tys. ogłoszeń z Polski oraz zagranicy.

Doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta, szybkość i efektywność w działaniu - te cechy sprawiły, że portalowi zaufało już ponad 19 tysięcy pracodawców.

Nasza misja:

Misją firmy jest kojarzenie potencjalnych pracowników z pracodawcami przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych oraz doradztwo w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

Firma JOBS.PL S.A.

Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. To stawia ją na pozycji pioniera polskiego rynku pracy w tej dziedzinie. Doświadczenie zdobyte przez firmę w trakcie jej wieloletniej obecności w branży owocuje pod postacią bogatej oferty, jaką serwis JOBS.PL kieruje pod adresem swoich Klientów. Nasze główne biuro znajduje się w Warszawie przy Alei KEN 36A, posiadamy także biuro regionalne w Katowicach, specjalizujące się w poszukiwaniu kandydatów do pracy w krajach Unii Europejskiej.

Opis stanowiska:

• Prowadzenie i rozwijanie kanałów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube).

• Tworzenie jakościowego oraz angażującego contentu w postaci zdjęć, grafik, artykułów i tekstów kreatywnych.

• Tworzenie/współtworzenie kampanii Google Ads, Facebook Ads i LinkedIn Ads.

• Współpraca w realizacji eventów, akcji promocyjnych.

Wymagania:

• Umiejętność prowadzenia profili w mediach społecznościowych (tworzenie contentu, rozwój treści w kanałach Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin).

• Wiedzę w tworzeniu treści video (Reels/Shorts etc.).

• Lekkie pióro i kreatywność.

  To oferujemy:

• Staż, na którym nie ma czasu na nudę.

• Inspirującą atmosferę pracy.

• Rozwój zawodowy.

• Niezbędne narzędzia pracy.

• Wynagrodzenie za wykonane zadania.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659