Social Media Specialist
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Dietly
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Szerszy kontekst Twojej roli:

Szukamy osoby, która w ramach zespołu marketingu Dietly będzie budować i rozwijać społeczność marki. Sprowadza się to do planowania i prowadzenia wybranych kanałów SoMe.

Twoje zadania:

  • Autonomiczne prowadzenie profili SoMe Dietly: Facebook, Instagram, TikTok,
  • Budowa komunikacji i zarządzanie publikacjami zgodnie z:
  • globalnym kalendarzem marketingowym Dietly, tj. kampaniami promocyjnymi, produktowymi, wizerunkowymi,
  • sezonowością,
  • Współtworzenie zdywersyfikowanych treści w różnych formatach – np. content wideo, animacje, infografie,
  • Bliska współpraca z zespołem kreatywnym in-house (copywriting / grafika), działanie wg brandbook’a marki,
  • Community management: prowadzenie interakcji z klientem w zakresie promocji, produktu i lifestyle’u (za techniczną komunikację związaną np. z zamówieniem odpowiada Customer Service),
  • Rozwijanie społeczności oraz dbanie o jej poziom zaangażowania,
  • Bieżący reporting, monitorowanie wydajności pracy, optymalizacja działań na podstawie kluczowych wskaźników KPI (ustawionych kwartalnie).

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w tworzeniu szeroko rozumianego contentu,
  • Aktywne śledzenie social media i znajomość ich trendów, w tym RTM,
  • Rozumienie wskaźników socialowych i przełożenie ich na biznes,
  • Kompetencje miękkie: odpowiedzialność, goal-oriented, samodzielność (jednocześnie team-player), nastawienie na rozwój i naukę.

Oferujemy:

  • Współpracę na zasadach B2B,
  • Widełki wynagrodzenia: 6 - 8k PLN netto + VAT (B2B),
  • Benefity:
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dofinansowanie do opieki medycznej LUXMED,
  • platforma EAP,
  • 26 płatnych dni wolnych w ciągu roku,
  • i oczywiście zniżka na catering dietetyczny ;).

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Social Media Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080