Social Media Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
A&M Premium Distribution Sp. z o.o.
1. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie treści i promocyjnych działań naszych marek na Instagram, Facebook, YouTube, TikTok
  • Tworzenie planu komunikacji
  • Copywriting - przygotowywanie treści do publikacji
  • Tworzenie krótkich filmów ukazujących codzienną działalność firmy
  • Udział w firmowych eventach w celu relacjonowania ich w mediach społecznościowych
  • Monitorowanie trendów w mediach społecznościowych
  • Współpraca z influencerami za pośrednictwem mediów społecznościowych
  • Analiza wyników promowanych postów oraz kampanii
  • Dostosowywanie działań do określonych akcji w markach
  • Tworzenie grafik we współpracy z działem graficznym
  • Współpraca z Brand Managerami marek
  • Współpraca crossowa z innymi brandami
  • Kontakt z Klientem w zakresie bieżącej obsługi.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Social Media Specialist
  • Znajomość języka angielskiego - na pozomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Komunikatywność
  • Znajomość platform Facebook oraz Instagram
  • Bardzo dobra znajomość platformy Meta Business Suite
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Znajomość programów Microsoft Office
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji oraz otwartość
  • Doświadczenie w branży beauty
  • Umiejętność tworzenia contentu video/graficznego

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę
  • Swobodny "dress code"
  • Samodzielność w działaniu, ze wsparciem zespołu
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną Enel Med
  • Zniżki na nasze produkty
  • Niezbędne narzędzia: laptop, telefon
  • Możliwość udziału w eventach branżowych

Jeżeli to Ciebie szukamy, wyślij nam swoje CV :)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544