Social media specialist
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
3. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie angażujących materiałów fotograficznych i video do publikacji w mediach społecznościowych,
  • prowadzenie bieżącej komunikacji i budowanie relacji z naszymi odbiorcami na Facebooku, Instagramie oraz Linkedin, budowanie zaangażowanych społeczności,
  • udział w kreowaniu strategii naszej marki,
  • śledzenie bieżących trendów w social mediach,
  • praca z narzędziami do monitoringu i analizy danych (np. Facebook Business Manager, Brand24), analiza efektywności prowadzonych działań, przedstawianie rekomendacji,
  • współpraca ze specjalistami z obszaru kreacji, promocji i marketingu.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • pozytywna energia, pasja, zaangażowanie i kreatywność, które przejawiają się tworzeniem przykuwających oko treści foto/wideo,
  • umiejętność wykorzystywania narzędzi AI w swojej pracy,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi aparatu fotograficznego, programów graficznych i do montażu video (pakiet Adobe), mile widziana umiejętność obsługi drona DJI,
  • sprawne poruszanie się w social mediach, znajomość bieżących trendów,
  • łatwość tworzenia ciekawych treści, tzw. „lekkie pióro” i umiejętność angażowania ludzi do współpracy,
  • duże wyczucie estetyki,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w delegacjach, obejmująca ok. 15% czasu pracy.

To oferujemy

  • pracę w zespole ludzi, którzy lubią to, co robią :-)
  • atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • narzędzia pracy pozwalające na komfortowe wykonywanie zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i dzięki współpracy ze specjalistami foto/video i z zakresu marketingu,
  • pracę w biurze, zlokalizowanym w Toruniu, w modelu stacjonarnym i/lub hybrydowym,
  • partnerską atmosferę współpracy, opartą na dobrych relacjach i pozytywnej energii,
  • co jeszcze? Porozmawiajmy!

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. Social Media Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567