Social Media Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Kerpro
6. 6. 2024

 Do naszego zespołu szukamy osoby, której powierzymy planowanie, przygotowanie i systematyczną realizację treści w mediach społecznościowych budujących i wzmacniających zaangażowanie grupy docelowej. Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki jest dla nas kluczowa na tym stanowisku. Szukamy doświadczonego specjalisty/-tki, który/-a sprawnie łączy umiejętności storytellingu z celami biznesowymi.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii komunikacji w Social Media (B2B/ B2C), w tym planowanie i realizacja kampanii promocyjnych, edukacyjnych i wizerunkowych oraz stałe monitorowanie efektów działań
  • Planowanie, przygotowywanie, publikowanie angażującego contentu (foto, video, posty, reelsy, shortsy, modyfikacje treści, adaptacja materiałów z innych kanałów, działania crossbrandowe)
  • Moderacja interakcji z użytkownikami – regularne odpowiadanie na wiadomości, komentarze, udostępnianie, odpowiedzialność za interakcje z grupą docelową
  • Monitoring trendów, marek konkurencyjnych w SoMe, grup odbiorców
  • Aktywny udział w strategicznych projektach
  • Ścisła współpraca z community managerem i innymi działami w firmie
  • Przygotowanie strategii, realizacja i monitorowanie kampanii Facebook Ads
  • Współpraca z podwykonawcami przy tworzeniu contentu
  • Współpraca z agencjami w zakresie produkcji video i sesji produktowych
  • Weryfikacja prawnego aspektu publikowanych materiałów
  • Monitorowanie, analiza i raportowanie prowadzonych działań

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży health&beauty)
  • Biegła znajomość i umiejętność korzystania z mediów społecznościowych w kontekście marketingowym (w tym Facebook Ads)
  • Posiadanie praktycznej wiedzy w zakresie zagadnień i najnowszych trendów content marketingu i social media
  • Umiejętności storytellingu i copywritingu
  • Znajomość programów graficznych i video
  • Znajomość wskaźników mediowych
  • Umiejętność analizy skuteczności działań, myślenia strategicznego, wyciągania wniosków i wdrażania adekwatnych zmian
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne - praca wymaga prowadzenia kilku projektów/ kampanii jednocześnie i obsługi 4 kanałów social media
  • Dobre wyczucie estetyczne, rozumienie roli skutecznych i budujących markę treści w mediach społecznościowych
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość CMS (word press), MS teams
  • Znajomość Google Analytics

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie 6 000 – 9 000 netto B2B
  • Premię kwartalną za wyniki
  • Zniżki pracownicze na produkty podologiczne
  • Bezpłatną opiekę podologa
  • Wyjazdy integracyjne
  • Możliwość szkoleń i kursów

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080