Social Media Paid Manager ( ½ etatu )
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BoldPR
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, tworzenie i optymalizacja skutecznych kampanii reklamowych na platformie Meta
  • Analiza wyników kampanii i raportowanie wyników
  • Testowanie i wdrażanie nowych strategii reklamowych
  • Współpraca z zespołem w celu tworzenia skutecznych kreacji reklamowych
  • Monitorowanie trendów i najlepszych praktyk w branży
  • Możliwość rozszerzenia kompetencji na TikTok Ads

Oczekujemy

  • Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu kampanii reklamowych na platformie Meta Ads
  • Zaangażowania, nastawienia na wynik i umiejętności efektywnego zarządzania nie tylko dużymi budżetami
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków
  • Kreatywność i zdolność do tworzenia skutecznych strategii reklamowych
  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zdalnym zespole
  • Znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics, Meta Business Suite)

Oferujemy pracę w niewielkim, zgranym zespole i pracę dla Klientów obecnych w Agencji od kilku lat. Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej. Przewidywane wynagrodzenie 3500 –  5000 zł netto w zależności od formy umowy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851