Social Media Ninja z jęz. niemieckim lub angielskim
  • Otwock
Otwock, Otwock, Masovian Voivodeship, Polska
Fenbro Sp. z.o.o.
6. 6. 2024

Do naszego super zespołu szukamy kreatywnej/kreatywnego Social Media Ninja z językiem niemieckim lub angielskim.

To stanowisko jest dla Ciebie jeśli:

Posługujesz się językiem niemieckim i/lub angielskim na poziomie minimum B2, w pisowni (warunek konieczny)

Masz min. 2 lata doświadczenia w różnorodnych działaniach w Social Mediach (Facebook, Instagram, Linkedin, YouTube) i/lub jako content writer

Jesteś kreatywna/y w generowaniu contentu, który angażuje różne grupy docelowe

Masz zmysł estetyczny, potrafisz stworzyć grafikę, rolki lub materiał wideo, które są angażujące oraz spójne wizualnie

Masz łatwość w pisaniu kreatywnych i angażujących postów w języku angielskim/niemieckim oraz przygotowania różnorodnych materiałów na stronę firmową

Umiesz organizować swoją pracę i nie wymagasz ciągłego nadzoru (potrafisz zaplanować działania i konsekwentnie realizować zamierzony cel).

Posiadasz umiejętności analityczne, które pozwalają na ocenienie efektywności postów/przygotowanych materiałów. Znasz narzędzia takie jak Google Analytics, FB ads, Google Search Console, Google Tag Manager lub SEMrush (lub inne SEO tools)

Sprawnie posługujesz się Canva, Adobe Photoshoplub innym narzędziem do tworzenia i edycji grafik oraz krótkich, ale angażujących materiałów wideo

Potrafisz reagować w zmieniających się warunkach (elastyczność, umiejętność rozwiązywania problemów, zmieniania kalendarza publikacji - gdy zajdzie taka potrzeba)

Potrafisz pracować z agencjami ( od SEO, kampanii płatnych, remarketingu), przekazywać informacje w zrozumiały sposób tak, aby osiągnąć zamierzony rezultat. Masz odwagę, żeby rozmawiać z osobami na różnych pozycjach w organizacji oraz poza nią i lubisz dzielić się swoimi pomysłami

Masz potwierdzone doświadczenie oraz potrafisz udokumentować wyniki, jakie zostały przez Ciebie osiągnięte przy Twoich działaniach w Social Media

Mile widziana:

Znajomość panelu WordPress

Zasad SEO

Twój zakres obowiązków:

❤Będziesz tworzył/a wysokiej jakości, angażujący content dla wszystkich naszych kanałów Social Media (Instagram | Facebook | LinkedIn | YouTube | Pinterest | X | Tik Tok |

❤Będziesz angażować się w interakcję z Fenbro followersami

❤Współpraca z agencjami nad tworzeniem angażującego contentu oraz oceny płatnych działań takich jak Facebook Ads, Pinterest ads, itp.

❤Zbieranie materiałów od zespołu sprzedaży, montażystów oraz tworzenie z niego ciekawego oraz spójnego contentu

❤Tworzenie i egzekucja działań zgodnie z kalendarzem planowania postów w Social Mediach oraz strategią firmy

❤Śledzenie i wdrażanie najnowszych trendów marketingowych oraz branżowych

❤Współpraca w teamie z copywriterami z różnych rynków

Wymagania:

Znasz język niemiecki lub angielski na poziomie minimum B2 (warunek konieczny)

Masz min. 2 lata doświadczenia w różnorodnych działaniach w Social Mediach (Instagram | Facebook | LinkedIn | YouTube | Pinterest | X | Tik Tok |oraz tworzeniu contentu na stronę firmową)

Jesteś osobą pozytywną, zorientowaną na rezultat

Potrafisz tworzyć angażujący, kreatywny content, który jest spójny wizualnie

Masz lekkie pióro i kreatywność do tworzenia różnorodnych materiałów

Sprawnie posługujesz się narzędziami do tworzenia grafik takimi jak Canva, Adobe Photoshop i inne aplikacje (mile widziana umiejętność tworzenia krótkich filmów wideo)

Umiesz analizować dane (używasz narzędzi monitorujących efektywność postów/contentu). Potrafisz wyciągnąć wnioski z takiej analizy poprzez dostosowanie postów/materiałów, żeby uzyskać jak najlepsze rezultaty (zasięgi/interakcje)

Samodzielnie organizujesz swoją pracę oraz dotrzymujesz terminów realizacji poszczególnych zadań

Co oferujemy:

Super atmosferę i zgrany zespół, który wspiera się na co dzień i lubi spędzać czas razem

Możliwość rozwoju, bardzo dynamicznie rośniemy a wraz ze wzrostem pojawiają się nowe możliwości

Pracę w pięknym i nowoczesnym biurze w Warszawie (blisko Dworca Zachodniego)

Home office - do 2 dni w tygodniu (po okresie wdrożenia)

Wydarzenia integracyjne oraz wspólne świętowanie urodzin, rocznic, eventów firmowych

Laptop oraz telefon

Strefę relaksu oraz siłownię w biurze i najlepszą kawę na mieście

Umowę o pracę, B2B lub Uz (sam decydujesz) z wynagrodzeniem 6000-8000 tys. złotych brutto

O nas:

fenbro.com

Jesteśmy dynamiczną i szybko rozwijającą się polską firmą, zajmującą się sprzedażą okien i drzwi dla klientów B2B i B2C w Irlandii oraz na innych rynkach światowych. Nasz cel jest prosty: chcemy spopularyzować stolarkę okienną i drzwiową z Polski i sprawić, aby proces zakupu był jak najłatwiejszy i jak najbardziej satysfakcjonujący. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami i markami i oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty wysokiej jakości, znane ze swojej funkcjonalności i najwyższej estetyki.

Stawiamy na jakość naszych procesów sprzedażowych oraz wysoką motywację naszych pracowników. Priorytetem jest dla nas głos naszych klientów – chcemy, aby wybierali produkty, z których będą w 100% zadowoleni! Nasi pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i radą na każdym etapie procesu zakupowego. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w Irlandii i Irlandii Północnej, zapewniamy im pełny pakiet usług: produkty, dostawę, montaż, gwarancję i wsparcie posprzedażowe – to wyjątkowa wartość wyróżniająca nas spośród innych firm z branży stolarki otworowej. Klientom na pozostałych rynkach (zarówno w Unii Europejskiej, jak i poza jej granicami) oferujemy profesjonalną sprzedaż i usługi dostawy typu door-to-door.

Etapy rekrutacji:

Jeśli Twoje CV spełni nasze oczekiwania, zaprosimy Cię na spotkanie na Google Meet (30 minut).

Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie, wówczas umówimy się na spotkanie w biurze (1 godzina) i zdecydujemy czy dołączysz do naszego zespołu. Decyzję podejmujemy w ciągu 2 dni od naszego spotkania.

Jeżeli jesteś nastawiona/y na rozwój, zdobywanie nowej wiedzy, pracę w zgranym zespole i podbijanie rynków zagranicznych, zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu. Czekamy na Ciebie!

  • Praca Otwock
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914