Social Media Manager - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży retail poszukujemy osoby na stanowisko Social Media Managera

Social Media ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Zaawansowana wiedza z obszaru social media – Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, TikTok, YouTube
  • Przygotowywanie, koordynowanie tekstów i oprawy wizualnej strony www
  • Monitorowanie trendów i marek konkurencyjnych w SM
  • Definiowanie grup docelowych oraz opracowywanie planów marketingowych
  • Monitoring i analiza rynku w dziedzinie e-marketingu
  • Organizacja narzędzi handlowych w postaci katalogów, wizytówek, broszur itd.
  • Prowadzenie firmowych profili Social Media
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi analitycznych w obszarze online (np.: Google Analytics, Brend24, SoTrender)
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzia do prowadzenia płatnych kampanii promocyjnych (Google Ads, Menedżer reklam Facebooka)
  • Lekkie pióro potrzebne przy tworzeniu materiałów komunikacyjnych i promocyjnych.
  • Kontakt z influencerami wraz z podtrzymywaniem kontaktów z nimi
Nasze wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu profili na social media i zarządzaniu projektami (Instagram, Facebook, LinkedIn, Tik Tok, YouTube)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Pasja do social media, śledzenie aktualnych trendów i branżowych nowości
  • Łatwość w budowaniu relacji oraz współpracy z partnerami
  • Otwartość na zmiany, kreatywność, inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań
  • Umiejętność planowania i realizacji kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • Kreatywność i terminowość w działaniu

Oferujemy:

  • Możliwość samodzielnego działania
  • Stabilne zatrudnienie w oparcie o umowę o pracę
  • Zapewnienie potrzebnych narzędzi do pracy (laptop, telefon)
  • Ubezpieczenie
  • Pakiet medyczny
  • Karta multisport

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055