Social Media Content Creator
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
LV Development
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta pracy: Social Media Content Creator
Miejsce pracy: Kraków/Katowice oraz praca zdalna
Pełen etat/ pół etatu lub B2b

Firma: LV DEVELOPMENT
Spółka deweloperska LV DEVELOPMENT działająca na terenie Małopolski i Śląska, poszukuje kreatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko
Social Media Content Creator.
Jeśli jesteś pasjonatem mediów społecznościowych, masz doświadczenie w tworzeniu angażujących treści i chcesz pracować w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, to ta oferta jest dla Ciebie!
Obowiązki:
* Tworzenie, planowanie i publikowanie angażujących treści na naszych profilach w mediach społecznościowych oraz na blogu
* Monitorowanie i analizowanie wyników kampanii w mediach społecznościowych oraz dostosowywanie strategii na podstawie uzyskanych danych.
* Współpraca z zespołem marketingowym w celu tworzenia spójnych i atrakcyjnych kampanii promujących nasze projekty deweloperskie.
* Zarządzanie kalendarzem publikacji oraz bieżące śledzenie trendów i nowości w mediach społecznościowych.
* Tworzenie raportów i analiz dotyczących efektywności działań w mediach społecznościowych.
Wymagania:
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* Znajomość narzędzi i platform do zarządzania mediami społecznościowymi
* Umiejętność tworzenia treści wizualnych i tekstowych oraz podstawowa znajomość programów graficznych (np. Canva, Photoshop).
* Kreatywność, umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy.
* Znajomość trendów i nowości w mediach społecznościowych.
* Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
Oferujemy:
* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
* Możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
* Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
* Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
* Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.
Jak aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz portfolio z przykładami zrealizowanych kampanii w mediach społecznościowych na adres: @ W tytule wiadomości prosimy wpisać "Social Media Content Creator".
Termin nadsyłania aplikacji: 30 czerwca 2024 r.
Dołącz do nas i twórz z nami przyszłość rynku nieruchomości!
LV DEVELOPMENT
ul. Przewóz 34D/5, Kraków
Tel: 604 190 700

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Social Media Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289