SMM specjalist
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Mediazysk
21. 9. 2024

Poszukujemy utalentowanego i doświadczonego specjalisty ds. social media (SMM) do naszej dynamicznie rozwijającej Video Marketing Agencja Mediazysk! Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych oraz znasz nowoczesne narzędzia internetowego marketingu, to właśnie Ciebie szukamy!
Obowiązki:
• Prowadzenie firmowych profili na platformach takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok.
• Tworzenie oraz wdrażanie strategii marketingowych dostosowanych do konkretnej grupy docelowej.
• Optymalizacja kampanii reklamowych na platformach Facebook Ads oraz Google Ads.
• Tworzenie kreatywnych treści (grafiki, wideo,) zgodnych z aktualnymi trendami.
• Współpraca z zespołem w celu spójnego prowadzenia projektów marketingowych.
Wymagania:
• Minimum rok doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. SMM.
• Umiejętność tworzenia strategii social media.
• Znajomość polskiego oraz ukraińskiego języka.
• Język angielski będzie dodatkowym atutem.
• Doświadczenie w internetowym marketingu i narzędziach do analityki (Google Analytics, Facebook Insights).
• Zdolności kreatywne oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole.
• Elastyczne godziny pracy oraz współpracę z interesującymi projektami.
• Przyjazną atmosferę pracy i możliwości dalszego rozwoju.
Zapraszamy do współpracy również specjalistów z Ukrainy.
Prosimy o przesłanie CV z doświadczeniem zawodowym i przykładami projektów.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392