SME Systemów IT (WMS/ERP)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
30. 3. 2024

Nasz klient jest jednym z największych dostawców sprzętu medycznego w Polsce. Ich misja to dostarczanie produktów medycznych o najwyższej jakości, pochodzących od światowych liderów branży. Od 1990 roku nawiązują współpracę z renomowanymi placówkami medycznymi w Polsce.

Wymagania:

  • Doświadczenie w przeprowadzonych analizach procesów biznesowych w szczególności z obszaru supply chain/logistyki, konsolidacji danych z systemów WMS/ERP;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych systemów IT, współpraca z konsultantami zewnętrznymi;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne;
  • Umiejętności analityczne do współpracy z biznesem;
  • Podstawowa znajomość narzędzi programistycznych dla właściwej pracy z developerami;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej i komunikację;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Duża samodzielność oraz dobra organizacja pracy;
  • Znajomość programowania, środowisko MS PowerApps;
  • Dobra orientacja w środowisku rozwiązań MS Dynamics365.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu, w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych - karta Multisport;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
  • Kreatywne i samodzielne stanowisko pracy;
  • Realny wpływ na wdrażane rozwiązania;
  • Preferowana praca w biurze firmy, łatwy dojazd do siedziby Spółki - lokalizacja nieopodal centrum miasta

Obowiązki:

  • Uczestnictwo w uruchomieniu nowego centrum dystrybucyjnego od strony obsługi systemami IT;
  • Uczestnictwo w projekcie upgrade systemu ERP (Microsoft D365) z analizą i optymalizacją procesów;
  • Integracja rozwiązań IT;
  • Opracowanie wymagań dla docelowego sposobu obsługi procesu z jego optymalizacją. Dobieranie rozwiązania do obsłużenia procesu (w ramach posiadanych rozwiązań lub nowe rozwiązanie w określonych narzędziach). Wdrożenie rozwiązania , dokumentacja rozwiązania;
  • Dokumentacja procesów, zadań i odpowiedzialności, uczestników, przepływu danych, zależności;
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych i przeprowadzanie szkoleń;
  • Ścisła współpraca z ekspertami z obszarów biznesowych w celu efektywnej realizacji analiz i projektów;
  • Bieżące wsparcie użytkowników.

  • Praca Łódź
  • Administrator IT Łódź
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072