Ślusarzy, Spawaczy przy produkcji hal namiotowych i zabudów
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Asia
19. 4. 2024

Firma produkcyjna z 30-letnim doświadczeniem poszukuje pracowników na stanowisko:
Ślusarz lub spawacz
Miejsce pracy - Barczewo
Wymagania:
doświadczenie w pracy jako ślusarz lub spawacz
pracowitość, sumienność
Obowiązki:
Ślusarz przygotowywanie elementów do spawania
Spawacz spawanie elementów stalowych według rysunku
Oferujemy:
umowę o pracę
dobre i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Praca Olsztyn
  • Ślusarz Olsztyn
  • Spawacz Olsztyn
  • Pracownik produkcji Olsztyn
  • Specjalista ds. kadr i płac Olsztyn
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Olsztyn
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Olsztyn
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Olsztyn
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246