Ślusarz z możliwością przyuczenia
  • Wielka Wieś
Wielka Wieś, Wielka Wieś, małopolskie, Polska
Bamet
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Gratowanie elementów, usuwanie zadziorów, fazowanie- po obróbce maszynowej
  • Gratowanie elementów po obróbce laserowej- czyszczenie powierzchni blach
  • Wiercenie i gwintowanie otworów
  • Drobne prace montażowe, montaż elementów i podzespołów zgodnie z dokumentacją
  • Docieranie, polerowanie powierzchni- zgodnie z wymogami rysunkowymi
  • Dbałość o powierzone narzędzia i stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość metod obróbki ręcznej metali i tworzyw: gratowanie, docieranie, polerowanie, gwintowanie ręczne
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz narzędzi pneumatycznych stosowanych w ślusarstwie
  • Umiejętność obsługi wiertarki stołowej i gwinciarki
  • Podstawowa znajomość mechaniki i umiejętność przeprowadzania prac monterskich

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę w zespole specjalistów
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Benefit MultiSport
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Praca Wielka Wieś
  • Ślusarz Wielka Wieś
  • Wielka Wieś - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251