Ślusarz - utzrymanie ruchu
  • Dabrowa Gornicza
Dąbrowa Górnicza, Dabrowa Gornicza, Silesian Voivodeship, Polska
PROTOR GROUP
25. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • cięcie, szlifowanie detali, obsługa elektronarzędzi, prace ślusarskie i montażowe, prace spawalnicze,

  • obsługa wózka widłowego,

  • w razie potrzeby wszelkie prace związane z utrzymaniem ruchu w zakładzie.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • znajomość narzędzi ślusarskich,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

  • uprawnienia na spawanie MIG/MAG lub do cięcia gazami będą dodatkowym atutem,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,

  • umiejętność wykonywania prac ślusarskich,

  • odpowiedzialność, sumienność w działaniu, zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie,

  • pracę na pełen etat,

  • pakiet socjalny,

  • program MultiSport i MultiLife,

  • szkolenia / zdobywanie uprawnień,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Ślusarz Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536