Ślusarz - Tokarz - Frezer
  • Długołęka
Długołęka, Długołęka, Dolnośląskie, Polska
PERFECTA PARASOLS sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca na tokarce, szlifierce, tokarce,

  • wykonywanie prac ślusarskich (wiercenie, gwintowanie, gratowanie)

  • wykonywanie detali według wytycznych,

  • kontrola wykonywanych elementów zgodnie z dokumentacją,

  • realizacja zleconych prac,

  • dbanie o narzędzia oraz stan techniczny maszyny,

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu mechanika lub ślusarz,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze maszyn takich jak: tokarki, frezarki, szlifierki,

  • samodzielność w realizacji zadań,

  • dokładność w wykonywaniu obowiązków

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30

  • wolne weekendy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca w miłej atmosferze

  • bezpłatny parking

  • 25zł/h netto

  • Praca Długołęka
  • Tokarz Długołęka
  • Ślusarz Długołęka
  • Długołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544