Ślusarz/ Spawacz - Praca od zaraz!
  • Złotoryja
Złotoryja, Złotoryja, Dolnośląskie, Polska
Manpower
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanych kompetencji
Premia wydajnościowo- frekwencyjna
Pakiet Benefitów – Prywatna opieka medyczna Medicover, Bony/Paczki Świąteczne, Bonus relokacyjny
Program poleceń pracowniczych
Praca z nowoczesnymi narzędziami i technologiami
Możliwość awansu
Możliwość nabycia różnego rodzaju uprawnień
Wymagania:
Czytanie rysunków technicznych,
Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi (metrówka, suwmiarka)
Chęci rozwoju zawodowego
Mile widziane:
Uprawnień spawalniczych w metodzie 135 (MAG)
Zadania:
Spawanie stali stopowych i zwykłej jakości MAG 135,
Czyszczenie detali po spawaniu (obsługa szlifierki kątowej),
Składanie w przyrządach spawalniczych elementów do spawania,
Kontrola wizualna spoin oraz sprawdzenie zgodności wymiarów pospawanego elementu z rysunkiem
Obsługa urządzeń pomiarowych

  • Praca Złotoryja
  • Ślusarz Złotoryja
  • Spawacz Złotoryja
  • Złotoryja - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696