Ślusarz - Spawacz Narzędziowy
  • Strumień
Strumień, Strumień, Silesian Voivodeship, Polska
STRUMET
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie przyrządów spawalniczych wykonywanie wzorów pojemników wg dokumentacji technologicznej wykonywanie napraw/przebudów wzorów dostarczonych przez klienta utrzymanie porządku na stanowisku praca zgodnie z zasadami BHP oraz ppoż. WYMAGANIA: znajomość rysunku technicznego umiejętność przygotowania materiałów na wzory (cięcie,wiercenie,toczenie,frezowanie) umiejętność spawania OFERUJEMY: Solidne wynagrodzenie - zawsze wypłacane na czas. Stałą pracę w ramach umowy o pracę. Rozbudowany system premiowy obejmujący premie jakościowe, wakacyjne, świąteczne, absencyjne, miesięczne. Możliwość rozwoju - zapewniamy możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia. Nagradzamy zaangażowanie i umiejętności naszych pracowników. Dostęp do szerokiego pakietu benefitów (w tym m.In. prywatnej opieki medycznej i dodatkowego ubezpieczenia grupowego). Dobra atmosfera pracy oraz szacunek do drugiego człowieka to dla nas bardzo ważne tematy. Jeśli podzielasz to podejście, chętnie Cię poznamy

  • Praca Strumień
  • Spawacz Strumień
  • Ślusarz Strumień
  • Strumień - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836