Ślusarz / Spawacz mig/mag (1 ZMIANA)
  • Międzyrzecz
Międzyrzecz, Międzyrzecz, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Obowiązki

  • Spawanie konstrukcji metalowych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Przygotowywanie elementów do spawania: cięcie, szlifowanie, czyszczenie
  • Montaż elementów metalowych w gotowe konstrukcje
  • Prowadzenie bieżących prac ślusarskich
  • Dbałość o narzędzia i urządzenia spawalnicze

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych MIG/MAG
  • Znajomość narzędzi i urządzeń ślusarskich
  • Dokładność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w systemie 1-zmianowym (w godz.: 7-15, pon.-pt.) z możliwością nadgodzin
  • Wynagrodzenie w wysokości 4000 – 6500 netto

  • Praca Międzyrzecz
  • Ślusarz Międzyrzecz
  • Spawacz Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544