Ślusarz-spawacz
  • Lublin
ślusarz-spawacz
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 9. 2024

posiadasz aktualne uprawnienia spawalnicze, a znajomość rysunku technicznego masz w małym palcu? spawanie to coś w czym chciałbyś się rozwijać i zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?

świetnie! obecnie poszukujemy osób na stanowisko ślusarza-spawacza! wszystkiego nauczymy!

Oczekujemy

  • aktualnych uprawnień spawalniczych mig-mag,
  • praktycznej umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane pierwsze doświadczenie na stanowisku spawacza -nie jest to warunek konieczny, wszystkiego nauczymy!
  • odpowiedzialności,
  • chęci do nauki i rozwoju.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę stałą bezpośrednio u klienta(3 miesięczny okres próbny, a później umowa na czas określony)
  • wynagrodzenie około 6000 zł brutto na okresie próbnym - w zależności od Twoich umiejętności!
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 , wolne weekendy!
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju w strukturach fabryki
  • kompleksowe szkolenia
  • benefity- karta multisport, opieka medyczna

Zadania

  • spawanie produktów stalowych i czarnej stali zgodnie z instrukcją,
  • prace ślusarskie (cięcie, szlifowanie, wycinanie),
  • nadzór nad sprzętem spawalniczym i ewentualne usuwanie jego usterek,
  • praca na podstawie rysunku technicznego,
  • utrzymywanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku.

  • Praca Lublin
  • Spawacz Lublin
  • Ślusarz Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836