Ślusarz-spawacz
  • Gdynia
ślusarz-spawacz
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Obecnie dla naszego Klienta, zajmującego się produkcją mebli do sieci gastronomicznych, poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem, jak i bez. Opłacamy szkolenia, inwestujemy w Twój rozwój oraz zapewniamy stabilną pracę z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta, w oparciu o umowę o pracę.

Nie czekaj. Aplikuj.

Lokalizacja: Gdynia Chylonia

Oczekujemy

  • mile widziane uprawnienia lub znajomość spawania metodą TIG 141 (przeszkolimy Cię jeśli nie posiadasz uprawnień i/lub doświadczenia)
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III-zmianowym w godzinach 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego (nie jest to wymóg konieczny)
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • umiejętności pracy w grupie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki i świadczenia ZUS, płatny urlop wypoczynkowy)
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • wynagrodzenie podstawowe + premie za produktywność (do 1500 zł brutto/msc)
  • szkolenie stanowiskowe zakończone egzaminem - spawacz TIG 141 (za darmo)
  • możliwość wypracowywania dodatkowo płatnych nadgodzin (nadgodziny dobowe i w porze nocnej płatne 50%, a niedziele i święta 100%)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zadania

  • spawanie i montaż mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej

  • Praca Gdynia
  • Spawacz Gdynia
  • Ślusarz Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075