Ślusarz - Spawacz
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Spawanie stalowych zbiorników wielkogabarytowych metodą MIG/MAG a także w mniejszym stopniu TIG
  • Praca na podstawie wytycznych zawartych w rysunkach technicznych
  • Wykończenie mechaniczne powierzchni zbiorników
  • Praca częściowo na wysokości ok. 3,5 m

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG 135
  • Zdolności w zakresie wykończenia powierzchni spawanej - szlifowanie, polerowanie, montowanie
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym, z możliwością nadgodzin
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice lub/oraz wózki widłowe

POMYŚLNE PRZEJŚCIE PRÓBEK PRACY:

  • Spawanie pionowo
  • Ściegi w pozycji podolnej w pachwinie
  • Spawanie Rur i blachy w pachwinie

Oferujemy:

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  • Szkolenia wewnętrzne z rysunku technicznego, nowych metod spawania
  • Możliwość wyrobienia uprawnień na UDT oraz suwnice
  • Premia frekwencyjna 1200 zł/rok
  • Możliwość częściowo elastycznego czasu pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karty pre-paid

  • Praca Bydgoszcz
  • Ślusarz Bydgoszcz
  • Spawacz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536