Ślusarz - Spawacz
  • Psary Małe
wielkopolskie, Psary Małe, wielkopolskie, Polska
CLAVEY
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac ślusarskich i spawalniczych (MIG/MAG, TIG)
  • Przygotowanie materiałów do spawania i montażu
  • Obróbka elementów metalowych (cięcie, gięcie, szlifowanie)
  • Montaż i demontaż konstrukcji metalowych
  • Praca zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o powierzony sprzęt

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku ślusarz-spawacz
  • Umiejętność spawania metodami MIG/MAG i/lub TIG
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi maszyn ślusarskich
  • Dokładność, precyzja i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (opcjonalnie, jeśli wymagane)
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze oraz na wózek widłowy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet socjalny- dofinansowanie wakacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe

Poszukujemy doświadczonego ślusarza-spawacza do naszego zespołu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac ślusarskich i spawalniczych związanych z produkcją i naprawą konstrukcji metalowych. Praca obejmuje również przygotowanie elementów do spawania, montaż oraz obróbkę metalu.

  • Praca wielkopolskie
  • Spawacz wielkopolskie
  • Ślusarz wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836