Ślusarz Remontowy (Dział Energetyczny)
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.
28. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości dostaw mediów energetycznych do odbiorców,
  • Praca w systemie 4-brygadowym
  • Zapewnienie prawidłowej eksploatacji sieci i instalacji oraz maszyn i urządzeń: cieplnych, i wodno-kanalizacyjnych i gazowych
  • Prowadzenie prawidłowego procesu konserwacji i przeglądów
  • Wykonywanie niezbędnych prac remontowych i montażowych
  • Usuwanie awarii
  • Realizacja harmonogramów przeglądów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne o profilu: monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych; monter sieci wodnych i kanalizacyjnych; monter sieci, instalacji i urządzeń cieplnych; technik inż. sanitarnej – lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień związanych z eksploatacją sieci i instalacji cieplnych/wodno-kanalizacyjnych/sanitarnych, ich naprawą, montażem i budową
  • Uprawnienia energetyczne eksploatacyjne E gr. 2 i 3
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Praca na podobnym stanowisku
  • uprawnienia i umiejętności spawalnicze

To oferujemy

  • Stabilną pracę w ciekawej branży, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych
  • Możliwość umowy na czas nieokreślony po 15 miesiącach
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny fundusz świadczeń socjalnych
  • Własny parking pracowniczy

  • Praca Gliwice
  • Certyfikator energetyczny Gliwice
  • Kierownik działu personalnego Gliwice
  • Ślusarz Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536