Ślusarz remontowy
  • Kęty
Kęty, Kęty, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Alumetal SA
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn, linii i innych urządzeń produkcyjnych;
  • nadzór nad ogólnym stanem technicznym oraz właściwą eksploatacją maszyn i urządzeń;
  • prowadzenie napraw, remontów oraz przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • przeprowadzanie kontroli stanu technicznego maszyn, urządzeń,
  • obsługa modułu remontowego w systemie

WYMAGANIA:

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej PZU
  • pakiet socjalny (m.in. pieniężne świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą, dofinansowanie

    do wypoczynku dzieci);
  • grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.
  • spotkania integracyjne.
  • nagrody pieniężne za zgłaszanie pomysłów, usprawnień (Kaizen),
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy zapomogowo-pożyczkowej i korzystania

    z nieoprocentowanych pożyczek.

  • Praca Kęty
  • Ślusarz Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662