Ślusarz-pracownik produkcji (Stolarka Aluminiowa)
  • Wielogłowy
małopolskie, Wielogłowy, Małopolskie, Polska
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
24. 8. 2024

Ponad 30 lat historii firmy WIŚNIOWSKI to historia ludzi, którzy ją stworzyli. Andrzej Wiśniowski postanowił sygnować swoje produkty własnym nazwiskiem. W ten sposób podkreślił, że za marką stoją ludzie i ich ambicja. Dziś firma WIŚNIOWSKI to lider branży oraz jeden z pionierów czwartej rewolucji przemysłowej, sprzedający swoje produkty w ponad 2,5 tysiąca punktów dystrybucji w całej Europie! Jeśli szukasz miejsca do rozwoju - dołącz do zespołu największego producenta bram, okien, drzwi i ogrodzeń w Polsce. Czekamy na Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Szklenie i pakownie stolarki aluminiowej
  • Uzbrajanie konstrukcji w okucia i akcesoria
  • Praca stacjonarna w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

  • Doświadczenie przy pracy z wyrobem Stolarka Aluminiowa

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej zawartej w katalogach systemów Stolarkowych

  • Posługiwanie się elektronarzędziami akumulatorowymi oraz pneumatycznymi stosowanymi przy operacjach ślusarskich

  • Dyspozycyjność, dokładność i zaangażowanie

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność samokontroli

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych
  • Uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów
  • Pakiet szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych
  • Benefity: firmowa stołówka, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do edukacji i nauki języków obcych
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób.
  • Komfortowe wyposażenie stanowiska pracy

Prosimy o przesłanie swojego CV.

  • Praca małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • Ślusarz małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584