Ślusarz - praca od zaraz
  • Nowogród bobrzański
ślusarz - praca od zaraz
Nowogród Bobrzański, Nowogród bobrzański, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Praca na stanowisku ślusarza!

Posiadasz doświadczenie? Chcesz zmienić pracę?

Nie wahaj się, zaaplikuj lub zadzwoń na numer z ogłoszenia i rozpocznij z nami karierę zawodową!

Oczekujemy

  • doświadczenia na powyższym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na początek (płatne składki ZUS, chorobowe, płatne urlopy)
  • możliwość przejścia na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • możliwość awansu i rozwoju osobistego
  • pracę w systemie 1 lub 2-zmianowym
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • premia obecnościowa,
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu
  • codzienny posiłek

Zadania

  • obróbka metalu zarówno ręczna jak i przy pomocy odpowiednich maszyn
  • szlifowanie elementów, wygładzanie powierzchni
  • wiercenie otworów, frezowanie
  • tworzenie konstrukcji metalowych

  • Praca Nowogród Bobrzański
  • Ślusarz Nowogród Bobrzański
  • Nowogród Bobrzański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584