Ślusarz - polernik
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Adamus S.A.
1. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac ślusarskich takich jak gratowanie i montaż.
  • Polerowanie elementów ze stali narzędziowej.
  • Montaż narzędzi składanych.
  • Obsługa narzędzi i sprzętu pomiarowego.
  • Kontrola wykonanych detali.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.
  • Zdolności manualne.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Staranność, sumienność i pracowitość.
  • doświadczenie w zawodzie ślusarza.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, z dodatkowymi premiami uzależnionymi od osiąganych wyników w pracy.
  • Programy pracownicze z nagrodami (Program Poleceń Pracowniczych, Program premiowy za szkolenia nowych pracowników, itp.).
  • Firmowa drużyna sportowa.
  • Owoce 1 dzień w tygodniu.
  • Bezpłatny parking dla pracowników.
  • Catering w atrakcyjnej cenie.
  • Korzystne ubezpieczenie na życie.
  • Słodki czwartek 1 dzień w miesiącu.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Kawa, herbata i czekolada.

Do naszego zespołu szukamy pracowników, którzy chętnie pracują w zespole, są uczciwi, zaangażowani w pracę i są nastawieni na rozwiązywanie problemów. Wymagania te stawiamy wszystkim osobom zatrudnionym w naszej firmie, bez względu na stanowisko, jakie zajmują.

  • Praca Szczecin
  • Ślusarz Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584