Ślusarz - narzędziowy/ Szczecin, Prawobrzeże
  • Goleniów
Goleniów, Goleniów, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
7. 9. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. (nr certyfikatu 23286) to lider w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań HR.

Obecnie, dla naszego Klienta, dystrybutora nowoczesnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej oraz elementów metalowych, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:Ślusarz-narzędziowy

Twoje zadania:

  • przezbrajanie i ustawianie urządzeń zgodnie z planem produkcji,
  • bieżące naprawy sprzętu,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Czego oczekujemy?

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym/trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 3031 zł brutto/godz.,
  • premię: do 300 zł netto w pierwszych 3 miesiącach, później do 450 zł netto,
  • dodatek za dojazdy – 120 zł netto,
  • możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych kwalifikacji (np. uprawnienia na wózek widłowy),
  • dodatki za pracę w soboty (+50%) i nadgodziny (+100%),
  • darmową kawę i herbatę każdego dnia,
  • owocowe czwartki,
  • odzież  robocza na koszt pracodawcy.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami:

Mail:a.bankowska@ksservice.pl

Tel., Viber: +48 506 561 585 – Anna

  • Praca Goleniów
  • Ślusarz Goleniów
  • Goleniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544