Ślusarz narzędziowy
  • Kozy
Kozy, Kozy, Silesian Voivodeship, Polska
Zabi Sp. z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż i demontaż narzędzi: wykrojniki, tłoczniki
  • prace ogólne przy produkcji form wtryskowych, narzędzi i wykrojników
  • wykonywanie prac ślusarskich związanych z finalną realizacją produktu

WYMAGANIA:
  • mile widziana obsługa szlifierki oraz frezarki i tokarki manualnej
  • doświadczenie w zawodzie – ślusarz narzędziowy min. 3 lata
  • znajomość budowy i działania form wtryskowych
  • wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie wykonania i montażu narzędzi
  • umiejętność czytania dokumnetacji technicznej
  • wiedza z zakresu obróbki metali
  • solidność i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość urządzeń kontrolno pomiarowych

OFERUJEMY:
  • pracę w świetnym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • pakiet sportowy PZU
  • prywatna opieka lekarska
  • w przypadku posiadania stopnia niepełnosprawności dofinansowania do leków i urlopów wypoczynkowych

  • Praca Kozy
  • Ślusarz Kozy
  • Kozy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536