Ślusarz Narzędziowy
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
Salamander Window & Door Systems S.A.
18. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości produkcji poprzez zapewnienie dostępności narzędzi
  • korekta narzędzi

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne)
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)
  • zdolności manualne
  • znajomość zasad sporządzania i umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • wyobraźnia przestrzenna
  • komunikatywność i otwartość w relacjach interpersonalnych
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz / ślusarz narzędziowy
  • doświadczenie w obszarze pracy z zakresu obróbki skrawaniem
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowych standardach pracy
  • szkolenia techniczne i zawodowe
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wypłatę zawsze w terminie
  • możliwość rozwoju zawodowego, który zaowocuje zwiększeniem wynagrodzenia
  • dostęp do pożyczek z ZFŚS
  • świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka
  • dofinansowanie do zajęć sportowych (Medicover Sport), prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia
  • program rekomendacji pracowników
  • wyjścia integracyjne
  • ciągłą opiekę HR Business Partnera

masz wpływ na produkt

szkolenia wewnątrzfirmowe

szkolenia zewnętrzne

wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Praca Włocławek
  • Ślusarz Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055