Ślusarz Narzędziowy
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Silesian Voivodeship, Polska
Prosperplast 1 Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • doświadczenie w montażu nowych form oraz ich modyfikacji,
  • serwis form wtryskowych oraz ich oprzyrządowania,
  • wykonywanie napraw form wtryskowych w celu utrzymania ciągłości produkcji,
  • wykonywanie prac ślusarskich związanych z finalną realizacją form wtryskowych -polerowanie powierzchni, pasowanie elementów formy.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zawodzie – ślusarz narzędziowy,
  • znajomość budowy i działania form wtryskowych, rozdmuchowych- mile widziene,
  • wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie wykonania i montażu narzędzi,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wiedza z zakresu obróbki metali,
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności,
  • przyjazną atmosferę w wyspecjalizowanym zespole,
  • pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku dzieci).

  • Praca Żywiec
  • Ślusarz Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192