Ślusarz narzędziowy - do przyuczenia
  • Sanok
Sanok, Sanok, Podkarpackie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
4. 6. 2024

Zatrudnimy pracowników z umiejętnościami technicznymi. Jeśli nie posiadasz doświadczenia w tym zakresie, to możesz je zdobyć z Nami.

Wystarczy, że zaaplikujesz na stanowisko:

Ślusarz narzędziowy

Opis stanowiska:

  • Wykańczanie i pasowanie poszczególnych elementów form wtryskowych,
  • Montaż form i przygotowanie prób
  • Demontaż form i przygotowywanie poszczególnych elementów do kolejnych operacji,
  • Udział w próbach form

Wymagania:

  • Obsługa podstawowych narzędzi ślusarskich
  • Obsługa podstawowych przyrządów i narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu technicznym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 28 zł - 38 zł brutto/h (w zależności od umiejętności i doświadczenia)
  • Pracę od poniedziałku do piątku (soboty sporadycznie)
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia, kursy
  • Refundację kosztów nauki w szkolnictwie wyższym
  • Fundusz socjalny z możliwością wyboru świadczenia
  • Dofinansowanie do posiłków i napojów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

  • Praca Sanok
  • Ślusarz Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851