Ślusarz Narzędziowy
  • Kórnik
Kórnik, Kórnik, Wielkopolskie, Polska
Apator Powogaz S.A.
11. 4. 2024

APATOR Powogaz S.A. jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Dostarczamy swoim klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty i usługi.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
Zakres obowiązków:
• wykonawstwo nowych form wtryskowych oraz przyrządów produkcyjnych na potrzeby fabryki
• wykonywanie przeglądów form wtryskowych
• montaż, konserwacja, regeneracja oraz przezbrajanie form wtryskowych
• obsługa szlifierki do płaszczyzn
• wykonywanie narzędzi zgodnie z dokumentacją techniczną
Wymagania:
• wykształcenie zawodowe, kierunkowe
• doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarz narzędziowy minimum 3 lata
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych
Co oferujemy:
• umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące, czas określony 1 rok, czas nieokreślony),
• prywatną opiekę medyczna za 1 zł,
• atrakcyjne dofinansowanie do wypoczynku
• pracownicze apartamenty w Kołobrzegu dla Ciebie i Twojej rodziny,
• dofinansowanie karty MULTISPORT,
• ubezpieczenie na życie,
• parking pracowniczy,
• preferencyjne pożyczki dla pracowników.
Dodatkowo:
• DARMOWY TRANSPORT AUTOBUSEM PRACOWNICZYM
• masz własny samochód – DOPŁACIMY TOBIE DO PALIWA
• dofinansowanie posiłków (CODZIENNIE SMACZNY POSIŁEK JUŻ OD 6 zł)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2016 poz. 922 j.t ze zm, )
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A. z siedzibą w Jaryszkach. 62-023 Żerniki, Jaryszki 1 c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami art. 221 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974r Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Kórnik
  • Ślusarz Kórnik
  • Kórnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179