Ślusarz narzędziowy
  • Bielsko-biała
ślusarz narzędziowy
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Lubisz jak się coś dzieje - IDEALNIE - ta oferta jest dla Ciebie.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarza narzędziowego.

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie, poszerzać swoje umiejętności i pracować w przyjaznym środowisku, to nie zwlekaj! Aplikuj już teraz i dołącz do wyjątkowego zespołu, gdzie czeka na Ciebie stabilność, możliwość rozwoju i satysfakcjonująca praca!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • doświadczenia warsztatowego w pracy ślusarza narzędziowego
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
  • zdolności manualnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet premii (m.in. premia wakacyjna i świąteczna, premia absencyjna, dodatek do IV-brygad)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie od zaraz

Zadania

  • utrzymywanie ciągłej sprawności narzędzi produkcyjnych
  • dopasowywanie detali przeznaczonych do montażu
  • szlifowanie detali potrzebnych do montażu narzędzi odlewniczych
  • wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i remontów narzędzi i oprzyrządowania
  • tuszowanie narzędzi (form odlewniczych) na prasie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Ślusarz Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544