Ślusarz Narzędziowy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
8. 8. 2024

Dla naszego klienta, który zajmuję się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych metoda formowania wtryskowego do działu utrzymania ruchu poszukujemy:

Obowiązki:

  • konserwacja form wtryskowych po wykonaniu serii produkcyjnej
  • naprawy bieżące form
  • przezbrajanie form oraz inne czynności w zakresie przywrócenia ich pełnej przydatności do produkcji
  • zapewnienie niezbędnej ilości części zapasowych szybko zużywających się
  • przegląd i utrzymanie w pełnej sprawności części przyrządów dodatkowych stanowiących wyposażenie form
  • przekazywanie skompletowanych form do produkcji
  • dbanie o czystość i porządek w magazynie form
  • wypełnianie stosownych dokumentów związanych z konserwacją i naprawą form

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe
  • doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • system premiowy
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • pakiety sportowe
  • możliwość współpracy z klientami, będącymi światowymi liderami
  • profesjonalne szkolenia

  • Praca Bydgoszcz
  • Ślusarz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648