Ślusarz narzędziowy
  • Sanok
Sanok, Sanok, podkarpackie, Polska
GRH Polska
12. 6. 2024

Firma produkcyjna z Sanoka zatrudni kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykańczanie i pasowanie poszczególnych elementów form wtryskowych,
  • Montaż form i przygotowanie prób
  • Demontaż form i przygotowywanie poszczególnych elementów do kolejnych operacji,
  • Udział w próbach form

Wymagania:

  • Obsługa podstawowych narzędzi ślusarskich
  • Obsługa podstawowych przyrządów i narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu technicznym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 28 zł - 38 zł brutto/h (w zależności od umiejętności i doświadczenia)
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku (soboty sporadycznie)
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia, kursy
  • Refundację kosztów nauki w szkolnictwie wyższym
  • Fundusz socjalny z możliwością wyboru świadczenia
  • Dofinansowanie do posiłków i napojów

Zainetersowane osoby zachęcam do aplikowania :)

  • Praca Sanok
  • Ślusarz Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696