Ślusarz Narzędziowy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
TMR Plastics Sp. z o. o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • konserwacja form wtryskowych po wykonaniu serii produkcyjnej,
  • naprawy bieżące form, ich przezbrajanie oraz inne czynności w zakresie przywrócenia ich pełnej przydatności do produkcji,
  • zapewnienie niezbędnej ilości części zapasowych szybko zużywających się,
  • przegląd i utrzymanie w pełnej sprawności części przyrządów dodatkowych stanowiących wyposażenie form,
  • przekazywanie skompletowanych form do produkcji,
  • dbanie o czystość i porządek w magazynie form,
  • wypełnianie stosownych dokumentów związanych z konserwacją i naprawą form.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe,
  • doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość pakietu Office.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • dobrą atmosferę pracy.

  • Praca Bydgoszcz
  • Ślusarz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536