Ślusarz Narzędziowy
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Silgan White Cap Polska Sp. z o.o
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie narzędzi oraz osprzętu
  • Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Kontrola elementów składowych narzędzia
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek sprzętu

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz narzędziami do obróbki mechanicznej
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i zdolność do podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność przygotowania i dopasowania elementów oprzyrządowania linii produkcyjnych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze Narzędziowni lub Utrzymania Ruchu – procesy tłoczenia
  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku poparte dużą wiedzą praktyczną teoretyczną i zainteresowaniami
  • Umiejętność obsługi tokarek konwencjonalnych
  • Doświadczenie w konserwacji i naprawach wykrojników/tłoczników

Wymagania

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę w środowisku produkcyjnym w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie zabiegów dentystycznych, dofinansowane posiłki w stołówce zakładowej, dodatkowe świadczenia świąteczne, dopłaty do urlopu, dopłaty do aktywności sportowych)

  • Praca Niepołomice
  • Ślusarz Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584